Veerse Meer competitie 2017

Veerse Meer kampioenschap 2017

Overall

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Rating system: Texel, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Paasrace 17-04-2017   14-05   14-05   27-05   27-05   03-09   03-09   Total Nett
1st A cat 96 Michiel Antheunisse   101 4.0 (5.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0 19.0 14.0
2nd A cat 15 Kees Krijger   101 (16.0 DNC) 3.0 3.0 3.0 2.0 5.0 16.0 DNS 48.0 32.0
3rd F 18 87 Walther Gonzales John 100 5.0 7.0 4.0 4.0 3.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 55.0 39.0
4th A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 1.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 1.0 1.0 67.0 51.0
5th A cat - Philippe Muyzers   101 2.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 3.0 4.0 73.0 57.0
6th A cat   Rob v.d. Broek   101 (16.0 DNC) 4.0 16.0 DNF 5.0 4.0 16.0 DNC 16.0 DNC 77.0 61.0
7th Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 (16.0 DNC) 1.0 2.0 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 83.0 67.0
8th Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 (16.0 DNF) 8.0 5.0 16.0 DNC 16.0 DNC 6.0 16.0 DNS 83.0 67.0
9th A cat 96 Rudy Waterschoot   101 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 2.0 2.0 84.0 68.0
10th F 18 718 Guus Florusse Luc 100 3.0 2.0 (16.0 DNF) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 85.0 69.0
11th Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 (16.0 DNS) 6.0 6.0 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 92.0 76.0
12th F 18 1936 Henry Marieke 100 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 2.0 16.0 DSQ 16.0 DNC 16.0 DNC 98.0 82.0
13th A cat 14 Ronald Meulenberg   101 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 6.0 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 102.0 86.0
14th A cat   Nico Fierloos   101 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNF 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 112.0 96.0
14th A cat - Mark Geuze   101 (16.0 DNF) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 112.0 96.0

Paasrace 17-04-2017

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 1:04:23 1:03:45 1.0
2 A cat - Philippe Muyzers   101 1:08:30 1:07:49 2.0
3 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 1:08:23 1:08:23 3.0
4 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 1:20:20 1:19:32 4.0
5 F 18 87 Walther Gonzales John 100 1:20:24 1:20:24 5.0
6 A cat 15 Kees Krijger   101 DNC   16.0
6 A cat   Rob v.d. Broek   101 DNC   16.0
6 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 DNC   16.0
6 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 DNF   16.0
6 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 DNC   16.0
6 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 DNS   16.0
6 F 18 1936 Henry Marieke 100 DNC   16.0
6 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
6 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
6 A cat - Mark Geuze   101 DNF   16.0

14-05

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 49:15 0:45:11 1.0
2 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 46:27 0:46:27 2.0
3 A cat 15 Kees Krijger   101 48:07 0:47:38 3.0
4 A cat   Rob v.d. Broek   101 48:58 0:48:29 4.0
5 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 49:15 0:48:46 5.0
6 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 1:13:56 0:52:26 6.0
7 F 18 87 Walther Gonzales John 100 54:16 0:54:16 7.0
8 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 59:00 0:56:44 8.0
9 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 DNC   16.0
9 A cat - Philippe Muyzers   101 DNC   16.0
9 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 DNC   16.0
9 F 18 1936 Henry Marieke 100 DNC   16.0
9 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
9 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
9 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0

14-05

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 45:30 0:45:03 1.0
2 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 49:31 0:45:26 2.0
3 A cat 15 Kees Krijger   101 46:08 0:45:41 3.0
4 F 18 87 Walther Gonzales John 100 46:19 0:46:19 4.0
5 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 59:59 0:57:41 5.0
6 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 1:30:18 1:04:03 6.0
7 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 DNC   16.0
7 A cat - Philippe Muyzers   101 DNC   16.0
7 A cat   Rob v.d. Broek   101 DNF   16.0
7 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 DNC   16.0
7 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 DNF   16.0
7 F 18 1936 Henry Marieke 100 DNC   16.0
7 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
7 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
7 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0

27-05

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 48:43 0:48:14 1.0
2 F 18 1936 Henry Marieke 100 48:43 0:48:43 2.0
3 A cat 15 Kees Krijger   101 50:20 0:49:50 3.0
4 F 18 87 Walther Gonzales John 100 56:41 0:56:41 4.0
5 A cat   Rob v.d. Broek   101 58:02 0:57:28 5.0
6 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 1:05:32 1:04:53 6.0
7 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 DNC   16.0
7 A cat - Philippe Muyzers   101 DNC   16.0
7 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 DNC   16.0
7 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 DNC   16.0
7 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 DNC   16.0
7 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 DNC   16.0
7 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 DNC   16.0
7 A cat   Nico Fierloos   101 DNF   16.0
7 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0

27-05

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 58:44 0:58:09 1.0
2 A cat 15 Kees Krijger   101 1:01:32 1:00:55 2.0
3 F 18 87 Walther Gonzales John 100 1:07:22 1:07:22 3.0
4 A cat   Rob v.d. Broek   101 1:41:20 1:40:20 4.0
5 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 DNC   16.0
5 A cat - Philippe Muyzers   101 DNC   16.0
5 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 DNC   16.0
5 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 DNC   16.0
5 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 DNC   16.0
5 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 DNC   16.0
5 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 DNC   16.0
5 F 18 1936 Henry Marieke 100 DSQ   16.0
5 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
5 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
5 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0

03-09

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 1:07:51 1:07:11 1.0
2 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 1:08:09 1:07:29 2.0
3 A cat - Philippe Muyzers   101 1:08:30 1:07:49 3.0
4 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 1:13:06 1:12:23 4.0
5 A cat 15 Kees Krijger   101 1:15:44 1:14:59 5.0
6 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 1:29:52 1:26:25 6.0
7 F 18 87 Walther Gonzales John 100 DNC   16.0
7 A cat   Rob v.d. Broek   101 DNC   16.0
7 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 DNC   16.0
7 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 DNC   16.0
7 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 DNC   16.0
7 F 18 1936 Henry Marieke 100 DNC   16.0
7 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
7 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
7 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0

03-09

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 A cat 108 Jaap Straakenbroek   101 50:00 0:49:30 1.0
2 A cat 96 Rudy Waterschoot   101 52:00 0:51:29 2.0
3 A cat 96 Michiel Antheunisse   101 52:41 0:52:10 3.0
4 A cat - Philippe Muyzers   101 57:03 0:56:29 4.0
5 A cat 15 Kees Krijger   101 DNS   16.0
5 F 18 87 Walther Gonzales John 100 DNC   16.0
5 A cat   Rob v.d. Broek   101 DNC   16.0
5 Nacra 570 3939 Henk Landa Mirjam Mes 109 DNC   16.0
5 Nacra 17 Sl 384 Theo van Paassen Bart van Paassen 104 DNS   16.0
5 F 18 718 Guus Florusse Luc 100 DNC   16.0
5 Hobie Dragoon 952 Rex Caminada Quint Caminada 141 DNC   16.0
5 F 18 1936 Henry Marieke 100 DNC   16.0
5 A cat 14 Ronald Meulenberg   101 DNC   16.0
5 A cat   Nico Fierloos   101 DNC   16.0
5 A cat - Mark Geuze   101 DNC   16.0


catclubzeeland.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com