Overslaan en naar de inhoud gaan
Bezig met laden...

Bart Teurlings stopt bij Catclub Zeeland. En dat is heel jammer, vooral voor onze club. Bart heeft enorm veel werk verzet voor de club, van onderhoud, reparatie, oplossen problemen, aanspreekpunt voor het Veerse Meer, regelen ligplaatsen, bestuurslid, enz. Als je op het Veerse Meer kwam dan was Bart altijd bezig voor de club of met het repareren van catamarans van clubleden. Behalve dat Bart heel veel voor de club heeft gedaan is het ook nog eens een aardige kerel. Clubs zoals de onze bestaan dankzij de inzet van vrijwilligers zoals Bart. Behalve het klussen kon Bart ook goed zeilen, clubkampioen geweest en clubwedstrijden gewonnen. Als Bart er was dan was Mieke (zijn vrouw) er ook bijna altijd. Bart en Mieke op de club betekende meteen gezelligheid. Als dank voor de inzet van Bart stond het jaarfeest in het teken van het afscheid van Bart van onze club. Het was een mooi afscheid en een goed feest. Mede door de inzet van Els Remijnse, die het feest heeft gecoördineerd, en met de hulp van de andere vrijwilligers. Natuurlijk blijven Bart en Mieke altijd van harte welkom.

Foto's